Наши туры

Український вернісаж

Пропонуємо тематичний тур “Український вернісаж” по гоголівським місцям та місцям аутентичних українських ремесел – центру українського гончарства в селі Опішня та Решетилівську фабрику художніх виробів. Цікаві та незабутні враження гарантуємо!

День 1. Прибуття. Оглядова екскурсія “Золотоверхий Київ” з відвідуванням Софіївського Собору.

День 2. Екскурсія в Києво-Печерську Лавру з відвіданням Святих Печер, Музею Українського народного декоративного мистецтва, Музею Історичних коштовностей.
Після обіду відправлення потягом в Полтаву. Прибуття в Полтаву.

День 3. Оглядова екскурсія по місту Полтава. Відвідування історико-культурного заповідника “Поле Полтавської битви” і Музею Полтавської битви та Хресто-Воздвиженського монастиря.

День 4. Одноденна автобусна поїздка по Гоголівським місцям з відвідування Миколаївської церкви, Троїцької церкви в Диканьці, Центру українського гончарства в селі Опішня, Музею-заповідника М. В. Гоголя у селі Гоголеве, Літературно-меморіального музею М. В. Гоголя та Спасо-Преображенської церкви та Національної Сорочинської Ярмарки у селі Великі Сорочинці, бальнеологічного курорту “Миргород”.

День 5. Екскурсія на Решетилівську фабрику художніх виробів, відвідання музею-садиби І. П. Котляревського та літературно-меморіального музею Панаса Мирного

День 6. Відправлення потягом в Київ.Після обіду – прогулянка на катері по Дніпру та екскурсія в Національний музей народної архітектури та побуту України Пирогово.

День 7. Відправлення

Для бронирования тура или индивидуального просчета  просим направить запрос.